do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Głębokość (cm)
Nośność (kg)
Wysokość robocza (m)
Wysokość złożonej drabiny (cm)
Cena
  • od
    do
Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Drabiny 7-stopniowe aluminiowe

Mamy świadomość, że klienci mają różne potrzeby. Dlatego nasz asortyment obejmuje stabilne drabiny aluminiowe, do użytku domowego i przemysłowego, które wyposażone są w różną liczbę stopni. W tej kategorii produktowej znajdziesz wysokiej jakości, bezpieczne i lekkie drabiny 7-stopniowe.

Drabina aluminiowa 7 stopniowa. Dlaczego to rozwiązanie godne polecenia?

W Metalkas kładziemy duży nacisk na ergonomię oferowanych rozwiązań. Drabina aluminiowa 7 stopniowa to rozwiązanie, które ze względu na maksymalną wysokość roboczą, przy jednocześnie niezbyt dużym ciężarze samej drabiny,  jest niezwykle funkcjonalne i wygodne dla użytkownika. Dodatkowo, drabiny aluminiowe cechują się wysoką trwałością – są odporne zarówno na obciążenie, jak i na uszkodzenia o charakterze mechanicznym. W zależności od modelu znajdziesz u nas drabiny o nośności do 120 kg lub 150 kg.

Aluminium jest materiałem odpornym na korozję, co oznacza, że każda drabina 7 stopniowa, którą dostępna jest w naszej ofercie, może być z powodzeniem użytkowana na zewnątrz, niezależnie od  warunków atmosferycznych. Jej gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Bezpieczne użytkowanie drabiny

W procesie produkcji staramy się wykorzystywać rozwiązania, które umożliwią naszym klientom bezpieczną pracę na wysokościach. Stąd też każda drabina aluminiowa 7 stopniowa, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym, spełnia wymogi normy europejskiej EN 131. W praktyce oznacza to, że nasze drabiny cechują się wysoką sztywnością i utrzymują stabilną pozycję. Wiemy, że drabiny aluminiowe wykorzystywane są do pracy w różnych warunkach. Dlatego oferujemy modele wyposażone w specjalne antypoślizgowe stopki z plastiku. Dodatkowym atutem jest antypoślizgowa powłoka lub ryflowanie na szczeblach, która wpływają na komfort pracy np. w trakcie deszczu.

Aby prace na wysokościach przebiegały bezpiecznie, musisz stosować się do pewnych zasad. Pamiętaj, że z drabiny może korzystać jedna osoba naraz. Z narzędzia można skorzystać dopiero, gdy stoi ono na równej powierzchni. Podczas pracy na wysokości nie przechylaj się, nie przekraczaj też maksymalnego obciążenia drabiny.

Drabiny 7 stopniowe w ofercie naszego sklepu internetowego

Przydałaby Ci się solidna i lekka drabina aluminiowa 7 stopniowa? Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zarówno modele klasyczne, jak i drabiny z haczykiem i półką – to elementy, które mogą okazać się przydatne podczas różnego typu prac remontowych lub wykończeniowych. Nasza oferta obejmuje też drabiny dwustronne (stopnie z obu stron).

W sklepie internetowym Metalkas znajdziesz również drabiny domowe i przemysłowe o innej liczbie stopni. Ponadto oferujemy regały magazynowe, stoły warsztatowe i certyfikowane sejfy. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat naszego asortymentu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium