do kasy suma: 0,00 zł

Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Apteczka ścienna Metalkas - więcej informacji

Apteczki na ścianę Metalkas wykonane są z blachy o grubości 0,8-1,2 mm (1 PA e - 0,6 mm). Zamykane są za pomocą klasycznego zamka cylindrycznego. Każda wyprodukowana apteczka przemysłowa pierwszej pomocy posiada w standardzie otwory montażowe, w celu łatwego umiejscowienia jej na ścianie. Apteczki wiszące malowane są metodą proszkową, farbą ekologiczną. Każda przemysłowa apteczka na ścianę posiada 24-miesięczną gwarancję.

Apteczka przemysłowa - zastosowanie w praktyce


Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy oraz miejsce, w którym realizowane są obowiązki zawodowe, w każdym pomieszczeniu roboczym musi znaleźć swoje miejsce metalowa apteczka przemysłowa. Dzięki ich wyposażeniu, podstawowym lekom i produktom opatrunkowym, możliwa jest ochrona zdrowia, a nawet życia osoby, która dozna uszczerbku. Apteczki metalowe pierwszej pomocy dostępne w ofercie firmowej najlepiej sprawdzają się w przestrzeniach roboczych. Posiadają uchwyty pozwalające na wygodny montaż na ścianie, są również opatrzone drzwiczkami zamykanymi na kluczyk, dzięki czemu zawartość jest chroniona przed dostępem osób niepowołanych oraz czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby negatywnie wpłynąć na przechowywane artykuły.

 

W każdej firmie obowiązkowo musi znaleźć się na wyposażeniu apteczka przemysłowa pierwszej pomocy – jest to związane z przepisami BHP. Może mieć ona formę metalowej szafeczki, która nadaje się do bezproblemowego montażu na ścianie. Dostępne w ofercie apteczki dla przemysłu cechują się trwałością i wytrzymałością, a także wysoką jakością wykonania. Wyposażenie w dwie półki wewnętrzne pozwala zachować porządek i umieścić najpotrzebniejsze artykuły medyczne. Zamykanie na zamek sprzyja bezpieczeństwu przechowywania oraz użytkowania metalowej przemysłowej apteczki pierwszej pomocy.


W ofercie nie zabrało również apteczek przemysłowych wraz z wyposażeniem. Z kolei każda – zarówno z, jak i bez wyposażenia – zostaje oznakowana zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami. Apteczki przemysłowe pierwszej pomocy są malowane proszkowo ekologiczną farbą, dzięki czemu zachowują estetykę, a zawieszone na ścianie zostają łatwo dostrzeżone, gdy zachodzi konieczność ich użycia. Do wyboru w ofercie są przemysłowe apteczki o różnych wymiarach, zamykane na kluczyk, z możliwością doposażenia wedle potrzeb.


Każda apteczka metalowa przemysłowa dostępna w ofercie posiada odpowiednio dużo miejsca na umieszczenie najważniejszych produktów medycznych. Wykonane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, gwarantują solidność i trwałość. Apteczka BHP wykazuje się wysoką odpornością na działanie rozmaitych czynników, co wpływa na możliwość montażu w różnych pomieszczeniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium