do kasy suma: 0,00 zł
Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Wkłady i tacki na bilon

Szukasz wkładów i tacek na bilon, które ułatwią Ci sprawne przeprowadzanie transakcji gotówkowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W Metalkas dbamy o szczegóły, każda tacka na bilon jest tak podzielona, że można łatwo wybrać odpowiedni nominał.

Wkłady na bilon  - sposób na uporządkowanie gotówki

W naszej ofercie znajdziesz modele z tworzywa sztucznego, które dzięki podziałowi na przegródki umożliwiają wygodne segregowanie monet według ich nominałów. Dzięki temu rozwiązaniu szybko znajdziesz właściwy nominał, co ułatwi Ci dokonywanie płatności, wydawanie reszty i wykonywanie innych działań pieniężnych.

Kasetę na pieniądze możesz też uzupełnić wkładem rolkowo liczącym, który ułatwia podliczanie bilonu. W tym przypadku we wkładzie znajdują się kolumny przeznaczone do przechowywania konkretnego nominału monet (oczywiście są opisane). Po lewej stronie każdej kolumny podane są wartości kwotowe zgromadzonych monet danego nominału (obliczone na podstawie łącznej grubości bilonu). Zadbaliśmy o każdy szczegół, dlatego wkłady rolkowo liczące są bardzo precyzyjne – z ich pomocą niezawodnie i szybko podliczysz dostępną gotówkę.

Tacki na bilon i ich zalety

Nasze tacki na bilon i banknoty to produkty wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co przekłada się na ich wysoką trwałość. Na pewno docenisz fakt, że gładkie powierzchnie tacek i wkładów można łatwo utrzymać w czystości.

Oto inne argumenty przemawiające za naszymi rozwiązaniami:

  • Tacki i wkłady na bilon są mobilne – w razie potrzeby można je łatwo wyjąć z kasetki;
  • Podzielone na przegródki wkłady ułatwiają kontrolę nad ilością zgromadzonej gotówki;
  • Segregacja monet i banknotów znacznie ułatwia proces obsługi transakcji gotówkowych;
  • Podział monet i banknotów według nominałów zmniejsza ilość błędów pracowników np. podczas wydawania reszty.

Różne rodzaje tacek na bilon

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy do asortymentu tacki na bilon i banknoty w różnych wariantach. Interesuje Cię klasyczna tacka na banknoty lub monety? Żaden problem. W ofercie Metalkas znajdziesz modele z twardego tworzywa sztucznego, które znacznie ułatwią Ci znalezienie potrzebnego nominału. Ciekawym rozwiązaniem są także wkłady rolkowo liczące, które ułatwiają podliczanie monet. W ofercie Metakas dostępne są ponadto wkłady przeznaczone do przechowywania monet w walucie euro.

Nasze tacki i wkłady na bilon to praktyczne uzupełnienie kasetek na pieniądze. Jeśli interesują Cię metalowe kasetki na pieniądze i wkłady, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz już teraz rozwiązanie, które ułatwi Ci przechowywanie gotówki w Twojej firmie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium