do kasy suma: 0,00 zł
Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Skrzynki na listy

Szukasz solidnie wykonanej, łatwej w montażu skrzynki na listy? Interesują Cię rozwiązania bezpieczne i jednocześnie estetyczne? W takim razie zapoznaj się z ofertą  sklepu internetowego Metalkas! Staramy się wyjść naprzeciw naszym klientom, stąd też wprowadziliśmy do asortymentu zarówno skrzynki na listy do bloków, jak i rozwiązania przeznaczone do budynków jednorodzinnych.

Skrzynki na listy do budynków jednorodzinnych

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawa właściciel nieruchomości jest zobowiązany do zaopatrzenia jej w skrzynkę na listy, która powinna być wykonana z materiału zabezpieczającego korespondencję. W naszej ofercie znajdziesz starannie wykonane, metalowe skrzynki na listy, które jak najbardziej nadają się do montażu na zewnątrz budynku.

Oferujemy metalowe skrzynki na listy zabezpieczone przed rdzewieniem za pomocą farby proszkowej. Można je łatwo zamontować na ogrodzeniu lub murze. Ich otwory wrzutowe są zabezpieczone klapką, która chroni korespondencję przed ewentualnym zniszczeniem. Nasze skrzynki na listy posiadają otwory wrzutowe, które są na tyle duże, że możliwe jest wrzucenie listów o formacie A4. Listonosz korzysta z otworu wrzutowego. Korespondencję wyjmuje się, otwierając drzwiczki skrzynki kluczykiem.

Skrzynki na listy do bloków

Metalkas oferuje również zbiorcze skrzynki na listy lokatorskie, przeznaczone do montażu na klatkach schodowych w budynkach wielorodzinnych. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, znajdziesz u nas skrzynki o różnej liczbie skrytek. Rozwiązania zbiorcze mogą być oczywiście montowane obok siebie, stąd też są doskonałym rozwiązaniem również w przypadku budynków, w których znajduje się kilkadziesiąt mieszkań – możliwe są dowolne konfiguracje montażowe.

Skrzynki na listy lokatorskie są wyposażone w otwór wrzutowy, przez który można wygodnie wrzucić list w standardowej kopercie o rozmiarze C4. Właściciel skrzynki otwiera ją za pomocą kluczyka. Nasze wykonane z blachy metalowej produkty są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, oczywiście pokryte zostały warstwą farby proszkowej, która zapewnia optymalną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Skrzynki na listy lokatorskie i do domów jednorodzinnych – najwyższa jakość i estetyka

Niezależnie od tego, czy interesują Cię klasyczne skrzynki do domów jednorodzinnych czy raczej praktyczne skrzynki na listy do bloku, możesz znaleźć w naszym asortymencie odpowiednie produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Metalkas! Solidna konstrukcja, zamki cylindryczne, które chronią zawartość skrzynki przed dostępem osób niepowołanych, ergonomiczne otwory wrzutowe, zabezpieczenie przed korozją  - to tylko niektóre argumenty, które przemawiają za metalowymi skrzynkami na listy. Na pewno znajdziesz u nas produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Poza skrzynkami na listy oferujemy również regały metalowe i plastikowe, metalowe szafki pracownicze, certyfikowane sejfy oraz drabiny do użytku domowego i profesjonalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat dostępnych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium