do kasy suma: 0,00 zł

Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Drabiny wielofunkcyjne 3-elementowe

Aluminiowe drabiny to narzędzia, które są niezbędne podczas przeprowadzania wielu prac na wysokościach. Obecnie na rynku znajdziesz drabiny domowe i profesjonalne o różnych wymiarach i zastosowaniach. W tej kategorii oferujemy Ci drabiny wielofunkcyjne składające się z trzech elementów.

Dlaczego drabina 3 elementowa jest dobrym rozwiązaniem? To model, który cechuje się dużą wszechstronnością. Jego segmentowa budowa daje sporo możliwości. Wysokiej jakości drabinę 3-elementową możesz wykorzystać zarówno jako model wolnostojący, jak i jako klasyczną drabinę przystawną (w zależności od konfiguracji elementów).

Drabina 3 segmentowa. Z czego wynika jej wszechstronność?

Praktyczne drabiny trójelementowe mają tę istotną zaletę, że ich poszczególne części można w zależności od potrzeb złożyć lub rozłożyć, aby uzyskać pożądaną długość. Warto zaznaczyć, że drabiny segmentowe w naszej ofercie wykonane zostały z aluminium. W praktyce oznacza to, że nawet przy większych gabarytach są naprawdę lekkie, co ułatwia ich przenoszenie i ustawianie w nowym miejscu. Aluminiowa drabina 3 segmentowa to narzędzie, którego możesz używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Lekkie aluminium jest metalem odpornym na korozję.

Drabiny segmentowe w ofercie Metalkas. Dlaczego warto?

Drabina wielofunkcyjna z aluminium, w której możliwe jest łatwe modyfikowane układu elementów, sprawdzi się zarówno na magazynach, w sklepach, jak i podczas prac remontowych czy konserwatorskich. W ofercie Metalkas znajdziesz solidne modele ze stabilizatorem, który pozytywnie wpływa na stabilność rozłożonej drabiny – to rozwiązanie, które znacznie obniża ryzyko ewentualnego wypadku.

Nasze drabiny trójelementowe wyposażone są w plastikowe stopki zapobiegające ślizganiu się i pozytywnie wpływają na stabilność całej konstrukcji. Zarówno na stopkach, jak na na szczeblach znajduje się powłoka antypoślizgowa. Dodatkowym atutem drabin trójelementowych jest pręt, który uniemożliwia niekontrolowane rozsunięcie się drabiny.

W sklepie internetowym Metalkas znajdziesz drabiny segmentowe, które odpowiadają normie EN 131 i posiadają certyfikat TÜV. To narzędzia cechujące się wysoką sztywnością i odpornością na obciążenia, stąd też nadają się zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego.

Jak drabina 3 elementowa będzie najlepsza? Wybierz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Dobrej jakości drabina segmentowa, która odpowiada aktualnym standardom bezpieczeństwa, to rozwiązanie, które sprawdzi się podczas pracy zarówno na stosunkowo niewielkich, jak i kilkumetrowych wysokościach. W ofercie Metalkas znajdziesz wysokiej klasy drabiny wielofunkcyjne kilku- i kilkunastostopniowe. Najwyższa drabina w tej kategorii to produkt naszej marki Bayersystem, który składa się z 3 elementów, każdy z elementów ma 13 stopni. To model, który umożliwi Ci bezpieczne przeprowadzenie wielu prac wykończeniowych czy budowlanych.

Poza drabinami segmentowymi oferujemy również klasyczne drabinki dwustopniowe i trzystopniowe, które znajdą zastosowanie praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać drabinę, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium