do kasy suma: 0,00 zł
Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

Bezpieczny pojemnik TG-3BP/S1 Bezpieczny pojemnik TG-3BP/S1
Marka: Metalkas

Cena:

1 739,00 zł

zobacz więcej
Bezpieczny pojemnik TG-5BP/S1 Bezpieczny pojemnik TG-5BP/S1
Marka: Metalkas

Cena:

2 655,00 zł

zobacz więcej
Bezpieczny pojemnik TG-7BP/S1 Bezpieczny pojemnik TG-7BP/S1
Marka: Metalkas

Cena:

3 799,00 zł

zobacz więcej
Kasetka na broń S1 1BP Kasetka na broń S1 1BP
Marka: Metalkas

Cena:

859,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka S1 na broń krótką TG-4BP Kasetka S1 na broń krótką TG-4BP
Marka: Metalkas

Cena:

1 659,00 zł

2 079,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Kasetki na broń S1

Osoby posiadające pozwolenie na broń mają ustawowy obowiązek przechowywania jej w bezpieczny sposób  - tak, aby niepowołane osoby nie miały do niej dostępu. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji (Dz. U. z 2014 r. poz. 1224) mówi, że broń może być przechowywana w urządzeniach, których stopień odporności na włamanie odpowiada co najmniej klasie S1 wg normy PN-EN 14450.

W Metalkas staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Stąd też oferujemy nie tylko sejfy, lecz także certyfikowane kasetki na broń. Mamy nadzieję, że znajdziesz w naszym asortymencie rozwiązanie do przechowywania broni, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Metalowe kasetki na broń – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Ta kategoria obejmuje solidnie wykonane metalowe kasetki na broń o różnych gabarytach. Niezależnie od tego, na który produkt się zdecydujesz, możesz oczekiwać najwyższej jakości. Nasze kasetki na broń posiadają certyfikat IMP kl.A oraz VdS kl.1.

W kasetkach S1 możesz oczywiście przechowywać również cenne przedmioty o niewielkich gabarytach np. biżuterię, pamiątki rodzinne, nośniki danych.

Oferowane kasetki mają pojedyncze dno oraz otwory montażowe. Można je zatem łatwo przymocować do podłoża, co rekomendujemy ze względów bezpieczeństwa. Po zamocowaniu kasetki ryzyko jej kradzieży znacznie spada.

Kasetki na broń S1 i ich zalety

Kasetka S1, która spełnia normę PN-EN 1445, bardzo dobrze chroni broń i amunicję przed dostępem osób niepowołanych. Do istotnych atutów naszych kasetek zalicza się ich spawana konstrukcja stalowa –  kasetki z metalu są trwałe i odporne na uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Co więcej, zostały wyposażone w zawiasy wewnętrzne kryte, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed próbą sforsowania drzwiczek.

Nasze kasetki mają klasyczne zamki kluczowe, które umożliwiają ryglowanie wielopunktowe. Pamiętaj, że bardzo istotne jest bezpieczne przechowywanie klucza, aby osoby niepowołane nie miały do niego dostępu.

Dno kasetek pokryte zostało materiałem dekoracyjnym, który chroni przechowywane przedmioty przed zarysowaniem. Warto zaznaczyć, że każda kasetka S1, którą znajdziesz w ofercie Metalkas, została pomalowana proszkowo. Tym samym nasze kasetki są nie tylko estetyczne, lecz także dobrze zabezpieczone przed korozją.

W ofercie Metalkas znajdziesz również sejfy i szafy do przechowywania broni, zarówno klasy S1, jak i wyższych. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium