do kasy suma: 0,00 zł
Ponad 60 lat
doświadczenia

Producent najwyższej jakości certyfikowanych sejfów, regałów, mebli metalowych i drabin.

Darmowa
wysyłka

Wysyłamy za darmo na terenie
całej Polski

30 dni
na zwrot

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu w ciągu
30 dni

O firmie

Metalkas Spółka Akcyjna to intensywnie rozwijająca się rodzinna spółka z polskim kapitałem. Posiada ponad 65–letnią tradycję, która doprowadziła do ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i uznania wśród klientów. Spółka z powodzeniem konkuruje zarówno w Polsce, jak i za granicą, dostarczając swoje wyroby do 30 krajów na świecie. Jest jedyną firmą w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych.

Do produktów Metalkas należą do nich m.in. sejfy, szafy pancerne, meble metalowe, regały, kasetki metalowe, apteczki, szafki na klucze, a także drabiny. 

Przez 65 lat w fabrykach spółki Metalkas powstały dziesiątki milionów regałów i innych mebli metalowych. Na terenie 3 nowoczesnych parków maszynowych Metalkas znajduje się 25 w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Tereny zakładu obejmują w sumie 42.287 m2 całkowitej powierzchni, a firma zatrudnia ponad 500 pracowników.

Misją Metalkas jest dostarczanie produktów odpowiadających najwyższym światowym standardom bezpieczeństwa i jakości. 

Kilkuetapowy system kontroli procesu produkcji, stałe inwestycje w park maszynowy, wdrażanie najnowocześniejszych technologii, współpraca z instytucjami naukowymi, laboratoriami badawczymi i dostawcami surowców, stawiają Metalkas w gronie liderów branży.


 

Spółka Metalkas, w swoim portfolio posiada 4 marki

Od 65 lat pod marką Metalkas produkowane są wyroby, zapewniające użytkownikom bezpieczeństwo, ochronę wartości oraz porządek.

Należą do nich przede wszystkim mechaniczne zabezpieczenia pasywne, w tym sejfy i szafy pancerne. Regały metalowe, metalowe meble socjalne, biurowe i warsztatowe. Jak również metalowe kasety, szafki wiszące do przechowywania kluczy, apteczki czy skrzynki pocztowe. 

Na bazie doświadczenia spółki Metalkas obecnej od 65 lat na rynku, powstała marka Bayersystem. Od ponad 15 lat oferuje produkty, które znajdują zastosowanie w pracach warsztatowych, transportowych oraz gwarantują bezpieczną pracę na wysokościach. Należą do nich przede wszystkim: drabiny domowe oraz drabiny przemysłowe.

Wysokiej jakości produkty Bayersystem spełniają wymogi normy europejskiej EN-131 oraz posiadają certyfikaty TÜV.

Najmłodsza w portfolio marka - Hillagi cechuje się jakością i przystępnością. Stworzona z myślą o pracach na wysokościach w warunkach domowych.

W jej ofercie znajdują się drabiny domowe o różnych wysokościach.

W 2015 roku powstała marka firmowana nazwiskiem rodowym - prestiżowe sejfy Grzenia. Jej produkty na nowo zdefiniowany pojęcie bezpieczeństwa i designu, łącząc oba elementy w ramach produktu luksusowego pod hasłem "Sztuka precyzji". Markę wyróżniają indywidualizm i innowacyjność. To niezwykle awangardowy i nowoczesny produkt, dostępny w dwóch liniach: Individual oraz Individual Prestige.  

Elementem dodatkowo wyróżniającym produkty Grzenia, jest fakt, że w gestii Klienta pozostawiono zaprojektowanie własnego sejfu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przy pomocy konfiguratora sejfów, może on stworzyć wyjątkowy sejf w pełni przystosowany do swoich potrzeb i upodobań. 

  

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium